Cena 399,- Kč / Zdarma zařazení do registru psů

S premiovým účtem
získáte na známku slevu 20%

Termín dodání: do 14 dní

Materiál: Nerezová ocel / Eloxovaný dural

Průměr: 30mm

Barevné provedení: Červená / Modrá / Stříbrná

Aktivace psí známky
1

Objednejte si QR známku pro svojeho pejska.

Známku propojte s online účtem ve Vašem profilu. Svoje kontaktní údaje mějte aktualizované.

Aktivace psí známky
2

Pejsek se ztratil, ale nezoufejte.

Díky psí známce budou Vaše kontaktní údaje vždy poruce s pejskem.

Aktivace psí známky
3

Nálezce vyfotí QR kód nebo zavolá na tel. číslo na známce.

Kdokoli s chytrým telefonem může vyfotit QR kód na známce a zobrazit online profil pejska s kontaktními údaji, popřípadě sdílet aktuální polohu.

Aktivace psí známky
4

Pejsek je zpět u majitele a všichni jsou zase šťastní.

Pomáháme pejskům šťastnému návratu zpět domů.

Fotogalerie

FAQ

Nejčastější otázky.

Sepsali jsme pro vás přehled nejčastějších otázek. Pokud zde vaši otázku nenajdete, napište nám.

Registrace je jednoduchá a nezabere vám více jak pár minut. Váš čtyřnohý mazlíček to jistě ocení.

Naše aplikace vznikla proto, abychom majitelům koček poskytli místo, kde rychle a jednoduše najdou vše potřebné pro jejich čtyřnohé mazlíčky. Mimo registr koček, nabízíme také databázi ztracených a nalezených koček. Najdete u nás seznam kočičích útulků a dalších subjektů pro snadné kontaktování. 

Pomáháme kočičkám šťastnému návratu zpět domů.

Platíte pouze za aktivaci vašeho účtu a ta je zpoplatněna jednorázovou částkou 199,- Kč. Tato cena platí po celou dobu registrace.

Ano registrovat můžete jakýkoliv čip a to i čip ze zahraničí.

Ne, platíte pouze jednou poplatek za aktivaci účtu. Jakmile máte premiový účet, můžete přidat všechny kočičky, které vlastníte v jediném účtu.

Pokud je kočička v našem registru, tak je potřeba si u nás nejprve založit účet a poté nás kontaktovat s žádostí o přepsání majitele. Kontaktovat nás můžete elektronicky na jeden z kontaktů uvedených v sekci kontakty.

Pokud je kočička evidována v jiném registru, je potřeba si buďto založit nový účet u nás a kočičku zaregistrovat nebo kontaktovat registr ve kterém je kočička registrována.

Policie, odchytové stanice a útulky prohledávají pomocí aplikace, ktera spojuje všechny registry a to i ten náš. Navíc je v zájmu všech, pokud se pejsek ztratí prohledat ty nejznámější registry a to my jsme.

Zkuste zkontrolovat také složku se spamem. Někdy se stane, že e-mail bude právě tam. Zkontrolujte také, jestli jste při zadávání e-mailu neudělali chybu popřípadě jestli nemáte například plnou chránku.

U prémiového účtu získáte možnost registrace všech vašich kočiček v centrálním registru. Nezáleží jestli máte jednu nebo třeba 10 kočiček. U nás máte přehledně vše na jednom místě. Přístup ke svému účtu máte online 24 / 7 s možností kdykoli nahlásit ztrácení kočičky. S hledáním vám pomůžeme a to například na sociálních sítích nebo komunikací s útulky.

Pokud nemáte bankovní účet, tak lze platbu poukázat prostřednictvím poštovní poukázky typu A na České Poště. Jednoduše proveďte objednávku a jako formu platby vyberte převodem. Jakmile objednávku dokončíte, tak se Vám zobrazí platební údaje. Číslo účtu, částka k úhradě a variabilní symbol. Tyto údaje si opiště a vyplňte na poštovní poukázce typu A.

Provozujete-li útulek nebo odchytovou stanici, nabízíme vám možnost prezentace nalezených koček a tím i větší šanci, že se kočičky vrátí zpět k majiteli či novému majiteli.

Máte-li zájem, zaregistrujte si u nás účet a kontaktujte nás. Ihned vám zdarma aktivujeme prémiový účet.

Pomáháme kočičkám šťastnému návratu zpět domů.