Unikátní identifikační známka
Unikátní známka pro kočky se jménem, QR kódem a tel. kontaktem pro rychlé dohledání majitele v případě, že se váše kočička zatoulá.

Cena 388,- Kč
Zdarma zařazení v registru koček

S premiovým účtem
získáte na známku slevu 20%

Termín dodání: 7 - 14 dní

Materiál / Průměr: Nerezová ocel nebo Eloxovaný dural / 30mm

Barevné provedení: Červená / Modrá

Unikátní identifikační známka

1

Objednejte si QR známku pro svoji kočičku

Známku propojte s online účtem ve Vašem profilu. Svoje kontaktní údaje mějte aktualizované.

2

Kočička se ztratila, ale nezoufejte

Díky známce budou Vaše kontaktní údaje vždy poruce.

3

Nálezce vyfotí QR kód nebo zavolá na tel. číslo na známce

Kdokoli s chytrým telefonem může vyfotit QR kód na známce a zobrazit váš online profil kočičky s kontaktními údaji, popřípadě sdílet aktuální polohu. Na známce je také telefonní kontakt na Vás.

4

Kočička je zpět u majitele a všichni jsou zase šťastní

Pomáháme kočičkám šťastnému návratu zpět domů.

FAQ

Nejčastější otázky.

Sepsali jsme pro vás přehled nejčastějších otázek. Pokud zde vaši otázku nenajdete, napište nám.

Registrace je jednoduchá a nezabere vám více jak pár minut. Váš čtyřnohý mazlíček to jistě ocení.

Naše aplikace vznikla proto, abychom majitelům koček poskytli místo, kde rychle a jednoduše najdou vše potřebné pro jejich čtyřnohé mazlíčky. Mimo registr koček, nabízíme také databázi ztracených a nalezených koček. Najdete u nás seznam kočičích útulků a dalších subjektů pro snadné kontaktování. 

Pomáháme kočičkám šťastnému návratu zpět domů.

Platíte pouze za aktivaci vašeho účtu a ta je zpoplatněna jednorázovou částkou 199,- Kč. Tato cena platí po celou dobu registrace.

Ano registrovat můžete jakýkoliv čip a to i čip ze zahraničí.

Ne, platíte pouze jednou poplatek za aktivaci účtu. Jakmile máte premiový účet, můžete přidat všechny kočičky, které vlastníte v jediném účtu.

Pokud je kočička v našem registru, tak je potřeba si u nás nejprve založit účet a poté nás kontaktovat s žádostí o přepsání majitele. Kontaktovat nás můžete elektronicky na jeden z kontaktů uvedených v sekci kontakty.

Pokud je kočička evidována v jiném registru, je potřeba si buďto založit nový účet u nás a kočičku zaregistrovat nebo kontaktovat registr ve kterém je kočička registrována.

Policie, odchytové stanice a útulky prohledávají pomocí aplikace, ktera spojuje všechny registry a to i ten náš. Navíc je v zájmu všech, pokud se pejsek ztratí prohledat ty nejznámější registry a to my jsme.

Zkuste zkontrolovat také složku se spamem. Někdy se stane, že e-mail bude právě tam. Zkontrolujte také, jestli jste při zadávání e-mailu neudělali chybu popřípadě jestli nemáte například plnou chránku.

U prémiového účtu získáte možnost registrace všech vašich kočiček v centrálním registru. Nezáleží jestli máte jednu nebo třeba 10 kočiček. U nás máte přehledně vše na jednom místě. Přístup ke svému účtu máte online 24 / 7 s možností kdykoli nahlásit ztrácení kočičky. S hledáním vám pomůžeme a to například na sociálních sítích nebo komunikací s útulky.

Pokud nemáte bankovní účet, tak lze platbu poukázat prostřednictvím poštovní poukázky typu A na České Poště. Jednoduše proveďte objednávku a jako formu platby vyberte převodem. Jakmile objednávku dokončíte, tak se Vám zobrazí platební údaje. Číslo účtu, částka k úhradě a variabilní symbol. Tyto údaje si opiště a vyplňte na poštovní poukázce typu A.

Provozujete-li útulek nebo odchytovou stanici, nabízíme vám možnost prezentace nalezených koček a tím i větší šanci, že se kočičky vrátí zpět k majiteli či novému majiteli.

Máte-li zájem, zaregistrujte si u nás účet a kontaktujte nás. Ihned vám zdarma aktivujeme prémiový účet.

Pomáháme kočičkám šťastnému návratu zpět domů.