Prémiový účet

Využíjte všechny výhody a funkce evidence a přejděte na prémiový účet.

Prémiový účet je u nás zpoplatněn jednorázovou platbou 299,- za kterou dostanete možnost doživotně využívat prémiových funkcí.

V budoucnu chystáme i další nové funkcionality, o kterých vás budeteme informovat. Rádi bychom, aby se naše aplikace stala užitečným nástrojem pro všechny kočičí majitele.

Pomáháme kočičkám šťastnému návratu domů.

Prémiový účet Jednorázová platba
  • Počet registrovaných kočiček a jejich čipů NEOMEZENĚ
  • Slevy na různé produkty a služby
  • Podpora a pomoc na chatu, emailu, tel.
  • Vložení fotografie, úprava údajů a nahlášení ztracení 24 / 7
  • Sdílení na sociálních sítích (Facebook & Instagram) v případě ztracení
  • Rozeslání emailu na instituce v kraji v případě ztracení
  • Tvorba letáku ztracené kočičky PŘIPRAVUJEME

FAQ

Často kladené otázky

Platíte pouze za aktivaci vašeho účtu a ta je zpoplatněna jednorázovou částkou 199,- Kč. Tato cena platí po celou dobu registrace.

Ano registrovat můžete jakýkoliv čip a to i čip ze zahraničí.

Ne, platíte pouze jednou poplatek za aktivaci účtu. Jakmile máte premiový účet, můžete přidat všechny kočičky, které vlastníte v jediném účtu.

Pokud je kočička v našem registru, tak je potřeba si u nás nejprve založit účet a poté nás kontaktovat s žádostí o přepsání majitele. Kontaktovat nás můžete elektronicky na jeden z kontaktů uvedených v sekci kontakty.

Pokud je kočička evidována v jiném registru, je potřeba si buďto založit nový účet u nás a kočičku zaregistrovat nebo kontaktovat registr ve kterém je kočička registrována.

Policie, odchytové stanice a útulky prohledávají pomocí aplikace, ktera spojuje všechny registry a to i ten náš. Navíc je v zájmu všech, pokud se pejsek ztratí prohledat ty nejznámější registry a to my jsme.

Zkuste zkontrolovat také složku se spamem. Někdy se stane, že e-mail bude právě tam. Zkontrolujte také, jestli jste při zadávání e-mailu neudělali chybu popřípadě jestli nemáte například plnou chránku.

U prémiového účtu získáte možnost registrace všech vašich kočiček v centrálním registru. Nezáleží jestli máte jednu nebo třeba 10 kočiček. U nás máte přehledně vše na jednom místě. Přístup ke svému účtu máte online 24 / 7 s možností kdykoli nahlásit ztrácení kočičky. S hledáním vám pomůžeme a to například na sociálních sítích nebo komunikací s útulky.

Pokud nemáte bankovní účet, tak lze platbu poukázat prostřednictvím poštovní poukázky typu A na České Poště. Jednoduše proveďte objednávku a jako formu platby vyberte převodem. Jakmile objednávku dokončíte, tak se Vám zobrazí platební údaje. Číslo účtu, částka k úhradě a variabilní symbol. Tyto údaje si opiště a vyplňte na poštovní poukázce typu A.