Základní informace

Všichni naši zachráněni svěřenci s námi žijí v domácnostech členů spolku a dalších dobrovolníků.
Máme i základní domácí azyl v rodinném domě v Albrechticích, který v současnosti rozšiřujeme a upravujeme tak, abychom mohli přijímat ještě více hafanů. Azyl je pro veřejnost otevřen a můžete se kdykoliv přijet podívat, jak se u nás o hafany staráme.
 

Materiální pomoc

Budeme vždy neskonale vděčni za jakýkoli dar... Granulovanou psí potravu samozřejmě uvítáme, ale méně kvalitního je lepší nežli mnoho nekvalitního, takže prosíme, granule z hypermarketů ne - ty spíše uškodí zdraví pejsků. Pak i různé kapsičky a pamlsky, oni na tom jsou pejsci stejně jako my... Přípravky proti parazitům vnějším i vnitřním, psí šampony. Obojky, vodítka, náhubky, pelíšky, psí hračky, to vše nemusí být úplně nové, ale alespoň funkční a po nějakou dobu použitelné. A dále pak vlastně jakékoli jiné věci v dobrém stavu, které už doma nepotřebujete nebo nechcete, my je pak následně prodáme v aukcích a v našem obchůdku. Pokud se pro takový dar rozhodnete, upozorněte nás, že jsou to věci určené k prodeji. Děkujeme předem za všechny hafany, kterým tím možná naším prostřednictvím zachráníte život, nebo alespoň změníte ten soužasný a budoucí.

Finanční pomoc

Můžete přispět na transparentní účet 2800983104/2010 vedený u Fio banky. Pomůže jakákoliv malá částka. Všechny peněžní prostředky jsou použity na veterinární péči, jako jsou kastrace pejsků z množíren, léčení, očkování a podobně, ale i na zakoupení ostaních věcí nezbytných pro starost o zvířata. Na našich stránkách Čtyřlístek pro hafany.cz je v sekci Chcete pomoci? odkaz na nahlédnutí, každý se může podívat, jak s penězi hospodaříme. V případě zájmu ( pište na email ctyrlistekprohafany@seznam.cz ) je možno samozřejmě vystavit potvrzení pro odečet z daní.

Dobrovolnická pomoc

Venčení

Naše hafany zatím obhospodaříme sami, ale prosíme o pomoc při venčení pejsků v útulcích v našem okolí, obzvláště Karviná a Havířov, ať se hafici dostanou co nejvíce ven a ať neztratí kontakt se světem mimo útulek, o to lehčí je potom jejich úspěšná adaptace u nového páníčka... A prosíme, foťte pejsky při venčení a snímky s možnými postřehy o chování pejsků nám sdělujte ( kontakty na stránky a Facebook uvedeny výše ), pomůže nám to najít jim nový domov na míru...

Domácí depozita

Hledáme dobrovolníky pro dočasné umístění pejsků. Se zkušenostmi, pro jejich případnou socializaci, ale i bez nich. Důležité je dát nový, i třeba dočasný, milující domov a novou naději v člověka.