Základní informace

Útulek je soukromý, nejsme tedy zaměstnanci města ani obce. Zajišťujeme odchyty volně pobíhajících psů na základě telefonické objednávky od města, obce či policie.Ti vystaví objednávku na daného psa a hradí jeho pobyt v útulku, nikoli však naší práci a péči. Bližší informace na našich webových stránkách. Spolupracujeme s městskými a obecními úřady, policí ČR a Městskou policií v případech, kdy je potřeba dohledat majitele, ale i v případě, že je podezření na týrání zvířete, a tím porušen zákon na ochranu zvířat. Každý pejsek je v útulku odblešený, odčervený, u veterináře prohlídnutý a naočkovaný. Zranění pejsci jsou samozřejmě ošetřeni. Někteří se musí ostříhat a vykoupat z důvodu velkého zanedbání. Každodenní čištění kotců, krmení a venčení je samozřejmostí. Stále se opakují opravy kotců, boudiček, plotu atd. Proto budeme rádi za jakoukoliv pomoc od Vás hodných lidiček... Lidé, pokud se to dá takto říci, jsou stále ke zvířatům lhostejní a nezodpovědní. Přidejte se k těm, kteří pejskům pomáhají a není jim lhostejný osud zvířat z ulice.

Pomoci můžete různými způsoby.Ať už se rozhodnete přivést krmení, pamlsky, pelíšky - nejlépe plastové, finančně přispět nebo po domluvě materiál na opravu kotců. Krmením, nikdy nic nezkazíte a je potřeba každý den.Uvítáme především konzervy pro psy i kočky, granule –prosíme o kvalitnější pejskové jsou často z ulice zanedbaní, podvyživení a proto je potřeba jim dopřát kvalitnější stravu. Jako pamlsky , uzené pacičky, tyčky, kostičky, kapsičky, piškoty atd.

Materiální pomoc, plastové pelíšky, misky na krmení, kýble na vodu, vodítka, obojky,hřebeny na psy,
Hobliny pod psi né piliny, dřevo na opravu boudiček a spojovací materiál.
Dále dezinfekční a čistící prostředky na vydlážděné kotce a misky, prostředky na odblešení.

Finanční pomoc, jak už je zmíněno v úvodu jsme soukromý útulek a proto je každičká zdánlivě třeba malinká pomoc vítána. Finanční příspěvky se požívají na vše co je v útulku potřeba opravit, nakoupit krmení pro psi kteří jsou v útulku už na naše náklady. Věci potřebné pro provoz útulku a také na opravy a údržbu výjezdového vozidla, které je potřeba mít v pohotovosti stále. Není ani problém vystavit potvrzení o finančním daru , ale je potřeba si o něj říci. Pokud se rozhodnete právě pro finanční pomoc příspěvek můžete zadat jednorázovým příkazem , nebo trvalým měsíčním příkazem na náš účet u