Základní informace

Psí útulek ve Znojmě Příměticích byl založen v roce 1992. Stal se tedy jedním z prvních zařízení tohoto typu v České Republice. U jeho založení stál Spolek na ochranu opuštěných a týraných zvířat ve Znojmě. Někteří pejsci zde čekají na svůj nový domov i několik let a tyto stránky jsou určeny k tomu, aby jim pomohly jejich nový domov co nejdříve najít. Nyní se o útulek stará kolektiv dobrovolníků a jeho vedoucí paní Lenka Runkasová, na kterou se v případě adopce či jakékoliv pomoci útulku můžete obrátit.

 

Materiální pomoc

Budeme moc vděční za granule nebo konzervy. Hodí se nám také deky, hračky nebo pelíšky. Nyní se chystáme na opravy kotců a další úpravy útulku, uvítáme pokud máte nepotřebný zbytek stavebního materiálu - obrubníky, písek, kari sítě, cihly, tvárnice, cement, štěrk, mrazuvzdorná dlažba. Pomůže jakékoli množství.

Finanční pomoc

Finance
Můžete nám pomoci také finančně a to příspěvkem na transparentní účet číslo: 107-9200410267/0100, Název: Spolek pro zvířata Znojmo. Děkujeme!

Dobrovolnická pomoc

Venčení
Po předchozí telefonické domluvě můžete přijít vyvenčit naše pejsky každý den vždy od 10:00 do 15:00 hodin.

Manuální práce
Neustále je co zlepšovat a tak je tomu i v útulku v Příměticích. V blízké době (září – říjen 2018) bychom rádi uspořádali několik brigád na úklid v areálu, úpravu porostů (tráva), dostavba chatky, budování nových kotců a další.Vítáme pomoc nejen materiální, ale také šikovné ruce. V případě zájmu účastnit se brigády prosím volejte +420 603 487 082.

Grafika, web, PR
Neustále se snažíme pejsky v útulku zviditelnit pomocí různých plakátů, vymýšlením dobrovolnických akcí, správou webu a FB stránky. Také v tomto směru uvítáme jakoukoli pomoc a nápady na zlepšení.

Inzerce psů
Jakákoli pomoc s inzercí zvýší pejskům šanci, že najdou svůj nový domov. Pokud máte čas a možnost pomáhat s inzercí, budeme neskutečně vděční.

Domácí depozita
Hledáme dočasnou péči pro pejsky, kteří nemohou být zavření v kotcích s ostatními pejsky. Dočasnou péčí pomůžete pejskovi jednodušeji zvládnout čekání na nový domov. Zároveň si můžete sami vyzkoušet, jak by fungovala domácnost s novým přírůstkem do rodiny a třeba najdete toho pravého parťáka do nepohody.